всі категорії
ENEN
Про нас

Про нас
JinHong Gas Лтд

Jinhong Gas Co., Ltd. є комплексним постачальником газу, який займається інтенсивним захистом навколишнього середовища і спеціалізується на дослідженнях і розробках, виробництві, продажах і обслуговуванні газу. Після більш ніж 20 років досліджень і розробок компанія створила мережу газопостачання та обслуговування з повними категоріями, розумною схемою та надійним розподілом, яка може надавати клієнтам електронні напівпровідники, медицину та охорону здоров’я, енергозбереження та захист навколишнього середовища, нові матеріали , нова енергетика, виробництво висококласного обладнання та інші галузі з більш ніж 100 видами газу в трьох категоріях: спеціальний газ, масовий газ і природний газ. Компанія створила десятки дочірніх компаній по всій країні та стала на шлях групової діяльності. У 2020 році компанія була успішно зареєстрована в Раді з питань науки та інновацій (код акцій: 688106).

A Collective Energy to Serve Our 6.8 Million Clients and Patients

 • 36,000
  Співробітники в 28 країнах

  Щодня прагнемо покращувати та обслуговувати наших клієнтів

 • 420
  Дослідник

  Щодня прагнемо покращувати та обслуговувати наших клієнтів

 • 100+
  R & D продукти

  Компанія розробила понад 100 продуктів, таких як електронний спеціальний природний газ,.......

 • 6,300
  Кооперативні клієнти

  23 роки досвіду роботи підприємства, співпрацю з клієнтами в різних країнах

Компанія має науково-дослідний центр, лабораторію CNA та центр випробування сталевих циліндрів, з потужними незалежними науково-дослідницькими можливостями та комбінованими можливостями промисловості, університету та дослідницьких ресурсів. Це комплексне рішення для створення цінності для клієнтів.

Відеодисплей Jinhong Gas Co., Ltd

Завдяки безперервному збагаченню продуктів, постійним інноваціям у режимі газопостачання, сильній транспортній силі та високоякісному обслуговуванню, Jinhong усвідомлює цінність ціни для клієнтів і завоював широку довіру клієнтів.

Основна концепція Jinhong

З цінностями Jinhong як ядром і системою Jinhong як кодексом поведінки, стверджуючи цінності співробітників, заохочуючи мрії співробітників, досягаючи успіхів співробітників, клієнтів і віддаючи суспільству.

Встановлюючи операційну систему корпоративної культури, дозвольте всім членам відділу стати PR-практиками корпоративної культури, щоб реалізувати «внутрішнє підвищення морального духу співробітників і формування іміджу компанії зовні».

Конкретні результати

Конкретні результати

Установки надчистого аміаку 7n і звеселяючого газу високої чистоти 5n5 Jinhong оснащені сучасним обладнанням з річною продуктивністю понад 12000 тонн і 9000 тонн відповідно. Якість була визнана клієнтами в електронній промисловості та займає високу частку ринку.

Гарячі категорії