всі категорії
ENEN

TEOS

Тетраетил ортосилікат

Етилсилікат (TEOS) використовується як сировина, що використовується в напівпровідникових технологіях осадження, може використовуватися для хімічного осадження з парової фази під низьким тиском (LPCVD) на поверхні кремнезему в осадженнях пластин SiC, забезпечує щільність середовища оксидного шару та адгезійну здатність пластин SiC, покращити продуктивність пристрою та продуктивність, а для отримання певної товщини оксидного шару уникнути недоліків тривалого високотемпературного окислення.

Запит
 • огляд
 • додаток
 • FAQ
 • Запит
 • Супутні товари
Тетраетил ортосилікат
Тетраетил ортосилікат
Тетраетил ортосилікат
Тетраетил ортосилікат
Тетраетил ортосилікат
Тетраетил ортосилікат
Процес

TEOS отримують шляхом етерифікації тетрахлориду кремнію та етанолу при нормальній температурі та тиску.
TEOS, отриманий шляхом адсорбції, дистиляції та фільтрації. Jinhong досягла стратегічної співпраці з великими напівпровідниковими компаніями та може постачати понад 1,200 тонн TEOS електронного класу щороку.

продукт TEOS
Номер CAS 78-10-4
Чистота ≥ 99.9%
додатків
 • Напівпровідникові прилади
  Напівпровідникові прилади

  TEOS можна використовувати для хімічного осадження з газової фази під низьким тиском (LPCVD) на поверхні кремнезему в пластинах SiC.

Часті питання
 • З: Яку специфікацію ви можете надати?

  Циліндр: 5 галонів Клапан: 1/4'VCR Вміст: 17 кг

  Циліндр: 10 галонів Клапан: 1/4'VCR Вміст: 34 кг

  Циліндр: 200 л Клапан: 1/4'VCR Вміст: 190 кг

 • Які умови зберігання TEOS?

  TEOS слід зберігати в прохолодному, сухому та добре вентильованому складі. Тримайте подалі від вогню та джерел тепла. Температура зберігання не повинна перевищувати 37°С. Зберігати контейнер щільно закритим. Його слід зберігати окремо від окислювачів, кислот і лугів і не змішувати. Використовуються вибухозахищені засоби освітлення та вентиляції.

 • Яке застосування TEOS?

  ТЕОС часто використовується для виготовлення термостійких і хімічно стійких покриттів і кремнійорганічних розчинників. Його також можна використовувати в органічному синтезі, базовій сировині для виготовлення сучасних кристалів, агентів для обробки оптичного скла, зв’язуючих речовин та ізоляційних матеріалів в електронній промисловості.

Запит
Супутні товари

Гарячі категорії