всі категорії
ENEN

C₄F₈

Октафторциклобутан

Октафторциклобутан має стабільні хімічні властивості, нетоксичний і нешкідливий, низький потенціал глобального потепління (GWP) і нульове значення індексу руйнування озонового шару (ODP). Це екологічно чистий спеціальний газ. Завдяки цим хорошим властивостям останнім часом октафторциклобутан широко використовується в таких галузях техніки, як високовольтна ізоляція, очищення та травлення, а також плазмова обробка.

Запит
 • огляд
 • додаток
 • FAQ
 • Запит
 • Супутні товари
Октафторциклобутан
Октафторциклобутан
Октафторциклобутан
Октафторциклобутан
Октафторциклобутан
Октафторциклобутан
Процес

Октафторциклобутан може бути отриманий димеризацією тетрафторетилену шляхом піролізу, гасіння, фільтрації, стиснення тощо; Октафторциклобутан також можна отримати електролізом тетрафторциклобутану в безводній Гідрування фтор. Контактування неочищеного октафторциклобутану, що містить домішки, з агентом, що розкладає домішки, при високій температурі, а потім контактування з адсорбентом може істотно видалити домішки, такі як фторвуглеці, і отримати октафторциклобутан високої чистоти.

Газ Октафторциклобутан
Номер CAS 115-25-3
Чистота ≥ 99.9%
додатків
 • Напівпровідникові прилади
  Напівпровідникові прилади

  Октафторциклобутан також широко використовується для травлення поверхонь напівпровідників. Як фторвуглецевий газ плазмового травлення вищого рівня його можна використовувати в поєднанні з фторвуглецями нижчого рівня, такими як монофторметан і дифторметан, що може значно покращити ефект травлення.

 • Газова ізоляція
  Газова ізоляція

  Октафторциклобутан має низьке значення GWP (8900, лише 37% SF6), а продуктами розкладання під дією дуги є фторвуглеці, які є нетоксичними або малотоксичними речовинами та мають певну ізоляційну дугогасну здатність.

 • Хімічний
  Хімічний

  Відповідно до хімічних властивостей октафторциклобутану його також можна використовувати як основну сировину для інших хімічних продуктів.

Часті питання
 • З: Яку специфікацію ви можете надати?

  Циліндр: 44 л Клапан: DISS716 Вміст: 50 кг

 • Яке використання октафторциклобутану?

  Октафторциклобутан має широкий спектр застосування. В останні роки він широко використовується як холодоагент для заміни заборонених хлорфторвуглеців. Крім того, він також широко використовується в газоізоляційних середовищах, розчинниках, спреях, піноутворювачах, великомасштабному травителі схем тощо. Октафторциклобутан високої чистоти (вище 5N) використовується як засіб для травлення та очищення НВІС.

Запит
Супутні товари

Гарячі категорії