всі категорії
ENEN

N₂O

Оксид азоту

Залежно від чистоти закис азоту (часто званий «звеселяючим газом») широко використовується в харчовій, медичній та напівпровідниковій промисловості.

Компанія Jinhong Gas значно покращила чистоту та виробничу потужність закису азоту завдяки постійним технологічним оновленням і є одним із видатних постачальників у галузі напівпровідників.

Закис азоту може використовуватися як аерозольний пропелент у різних сферах:

- для збитих вершків (оскільки вони покращують піноутворення крему), сиропів, концентратів кави, шоколаду та різних смаків, соусів для м'яса на грилі, вінегрету тощо - фармацевтична сфера

-косметика (парфуми, одеколон, лак для волосся та ін.)

-побутові товари, фарби та лаки, інсектициди

-аерозолі для використання при низьких температурах, такі як антиожеледні засоби, прискорювачі запуску двигуна тощо.

Запит
 • огляд
 • додаток
 • FAQ
 • Запит
 • Супутні товари
Оксид азоту
Оксид азоту
Оксид азоту
Оксид азоту
Оксид азоту
Оксид азоту
Оксид азоту
Оксид азоту
Оксид азоту
Оксид азоту
Оксид азоту
Оксид азоту
Оксид азоту
Оксид азоту
Оксид азоту
Оксид азоту
Оксид азоту
Оксид азоту
Процес

Закис азоту is obtained most commonly by the thermal decomposition of ammonium nitrate. It may also be obtained by controlled reduction of nitrites or nitrates, by the slow decomposition of hyponitrites, or by the thermal decomposition of hydroxylamine.

Jinhong recycles the exhaust gas, purify and refine it to get high-purity nitrous oxide, the key point is to control the content of CO2 and moisture before the gas entering into rectifying tower.

The annual output of Jinhong Gas's 5N5 N2O gas has exceded 9,000 tons.

Газ Оксид азоту
Номер CAS 10024-97-2
Чистота ≥ 99.5%
додатків
 • Напівпровідникові прилади
  Напівпровідникові прилади

  Газ високої чистоти закис азоту (≥5N) в основному використовується у процесі виробництва напівпровідників, РК-дисплеїв та OLED. Закис азоту високої чистоти є важливою сировиною для процесу PECVD накопичення плівки SiO2, плівки проти зворотного проникнення, пасиваційної мембрани.

 • медична
  медична

  Закис азоту зазвичай використовується як загальний анестетик як у медичних, так і в стоматологічних кабінетах. Щоб бути ефективним як анестетик, закис азоту необхідно вдихати у відносно високих концентраціях, змішаних з повітрям або киснем.

 • Промисловий
  Промисловий

  Закис азоту служить у промисловості як детектор витоку для вакуумних і герметичних корпусів, підземних трубопроводів тощо.

 • Хімічний
  Хімічний

  Закис азоту використовується як джерело кисню під час хімічного осадження з парової фази шарів оксинітриду кремнію.

 • Навколишнє середовище
  Навколишнє середовище

  Закис азоту використовується в калібрувальних сумішах для екологічного контролю.

 • Гоночні автомобілі
  Гоночні автомобілі

  Закис азоту використовується як середовище для збагачення киснем для високопродуктивних двигунів внутрішнього згоряння (Drag Racing)

 • Авіація
  Авіація

  Закис азоту використовується як сировина для виробництва ракетного палива.

Часті питання
 • З: Як виготовляється закис азоту?

  Закис азоту отримують найчастіше термічним розкладанням нітрату амонію.

 • З: Чи є закис азоту парниковим газом?

  Так, закис азоту (N2O) є парниковим газом і є одним із шести парникових газів, зазначених у Кіотському протоколі. N2O довго знаходиться в атмосфері і може переноситися в стратосферу, тоді як N2O є однією з речовин, що призводять до втрати озонового шару.

 • З: Що таке вплив закису азоту на навколишнє середовище?

  Порівняно з вуглекислим газом, хоча вміст N2O в атмосфері дуже низький, але його потенціал зігрівання однієї молекули в 298 разів перевищує потенціал вуглекислого газу (IPCC, 2007); вплив потепління на глобальний клімат ставатиме дедалі помітнішим у майбутньому.

 • З: Яка роль закису азоту в NOS?

  Модифікований транспортний засіб за допомогою азотно-кисневої системи прискорення посилає закис азоту в двигун, а при нагріванні він розкладається на азот і кисень, що покращує швидкість згоряння двигуна і збільшує швидкість. Кисень має ефект підтримки горіння і прискорює згоряння палива.

Запит
Супутні товари

Гарячі категорії