всі категорії
ENEN

C₂H₄O

Етиленоксид (ЕО)

Етиленоксид — токсична речовина, яка раніше використовувалася для виготовлення біоцидів. Оксид етилену легкозаймистий і вибухонебезпечний, тому його непросто транспортувати на великі відстані. Він широко використовується в пральній, фармацевтичній, поліграфічній та фарбувальній промисловості. У хімічній промисловості його можна використовувати як вихідний агент для миючих засобів. У 1938 році американський хімік Ллойд Холл запатентував метод стерилізації спецій оксидом етилену, який використовується досі.

Запит
 • огляд
 • додаток
 • FAQ
 • Запит
 • Супутні товари
Етиленоксид (ЕО)
Етиленоксид (ЕО)
Етиленоксид (ЕО)
Етиленоксид (ЕО)
Етиленоксид (ЕО)
Етиленоксид (ЕО)
Процес

1. Хлорогідрація: перший прохід етилен і газоподібний хлор у воду для отримання 2-хлоретанолу, а потім реагують луг (зазвичай вапняне молоко) з 2-хлоретанолом для отримання етиленоксид.

2. Окислення: Використовуючи повітря або кисень з концентрацією понад 95% (об’єм) як окислювач, етиленоксид отримують за допомогою трьох процесів реакції, відновлення етиленоксиду та очищення етиленоксиду.

Місячний обсяг заповнення зрідженого газу етиленоксиду Jinhong (100% чистий EO, змішаний газ EO:CO2) для циліндр стерилізація понад 200 тонн.

Газ Оксид етилену
Номер CAS Оксид етилену
Чистота ≥ 99%
додатків
 • медична
  медична

  Оксид етилену має бактерицидну дію, не роз’їдає метали, не має залишкового запаху та може вбивати бактерії (та їх ендоспори), цвіль і грибки, тому його можна використовувати для стерилізації деяких предметів, які не витримують високотемпературної стерилізації та газових бактерицидів для матеріалів. Оксид етилену широко використовується для дезінфекції медичних матеріалів, таких як бинти, нитки та хірургічні інструменти.

 • Зберігання продуктів харчування
  Зберігання продуктів харчування

  Фуміганти для окису етилену часто використовуються при збереженні зерна та харчових продуктів.

 • Хімічний синтез
  Хімічний синтез

  Оксид етилену в основному використовується у виробництві етиленгліколю (сировини для поліефірного волокна), синтетичних миючих засобів, неіоногенних поверхнево-активних речовин, антифризів, емульгаторів і етиленгліколевих продуктів, а також у виробництві пластифікаторів, мастильних матеріалів, гуми та пластмас тощо. Він широко використовується в пранні та фарбуванні, електроніці, медицині, пестицидах, текстилі, виробництві паперу, автомобілях, розвідці та переробці нафти та багатьох інших галузях.

Часті питання
 • З: Яку специфікацію ви можете надати?

  Коефіцієнт газу: EO: 100% Балон: 400 л/800 л Упаковка: зварні газові балони з нержавіючої сталі

  Коефіцієнт газу: EO: 100% Балон: 15 л/20 л/40 л Упаковка: зварні газові балони з нержавіючої сталі або газові циліндри з алюмінієвого сплаву

  Газове співвідношення: EO/CO2: 70%/30% Балон: 400 л/800 л Упаковка: зварні газові балони з нержавіючої сталі

  Газове співвідношення: EO/CO2: 80%/20% Балон: 400 л/800 л Упаковка: зварні газові балони з нержавіючої сталі

  Газове співвідношення: EO/CO2: 90%/10% Балон: 400 л/800 л Упаковка: зварні газові балони з нержавіючої сталі

 • Для чого використовується етиленоксид?

  Оксид етилену – високоефективний газовий бактерицидний дезінфікуючий засіб широкого спектру дії. Він має сильну проникаючу здатність до продезінфікованих предметів, може досягати глибокої частини предметів і може вбивати декілька патогенних мікроорганізмів. І газ, і рідина мають сильну антимікробну дію. Оскільки газ має сильну дію, його часто використовують для дезінфекції.

 • Чим небезпечний етиленоксид?

  Оксид етилену - це газовий дезінфікуючий засіб, який дуже токсичний для організму людини і може викликати реакції отруєння у людини. Тривалий вплив невеликої кількості викликає синдром неврастенії та вегетативну дисфункцію.

 • Чим небезпечний етиленоксид для навколишнього середовища?

  ЕО є хімічно активним і може зазнавати вторинної трансформації в навколишньому середовищі. Його фотохімічна реакція спричинить міський фотохімічний смог і призведе до вторинного забруднення. Крім того, через його високу токсичність і вторинну небезпеку для навколишнього середовища він включений до списку токсичних і шкідливих летких органічних сполук для контролю забруднення повітря країнами всього світу.

Запит
Супутні товари

Гарячі категорії