всі категорії
ENEN

NH₃

Аміак

Аміак, різновид неорганічної речовини з хімічною формулою NH3 і молекулярною масою 17.031, безбарвний і має сильний подразливий запах.

Аміак високої чистоти в основному використовується в галузі нових оптоелектронних матеріалів і є важливим основним матеріалом для приготування GAN за технологією MOCVD. Аміак високої чистоти також є основним матеріалом для отримання трифториду азоту, нітриду кремнію та необробленого газу для виробництва азоту надвисокої якості. Крім того, рідкий аміак широко використовується в напівпровідниковій промисловості, металургійній промисловості та інших галузях промисловості та наукових дослідженнях, які потребують захисної атмосфери.

Запит
 • огляд
 • додаток
 • FAQ
 • Запит
 • Супутні товари
Аміак
Аміак
Аміак
Аміак
Аміак
Аміак
Аміак
Аміак
Аміак
Аміак
Аміак
Аміак
Аміак
Аміак
Процес

Ammonia is manufactured by the Haber-Bosch process, consisting of a direct reaction between Гідрування та азоту, in the molar proportions 3:1.

Аміак виробляється за допомогою процесу Габера-Боша, що складається з прямої реакції між воднем і азотом у молярному співвідношенні 3:1.

Промисловий аміак очищається фільтром до електронного аміаку надвисокої чистоти.

The annual output of ultra-high purity ammonia gas in Jinhong is over 10,000 tons.

Газ Аміак
Номер CAS 7664-41-7
Чистота ≥ 99%
додатків
 • Обробка металу
  Обробка металу

  Аміак використовується в таких операціях обробки металів, як азотування, карбоназотування, світлий відпал, пайка в печах, спікання та ін. Він використовується для вилучення таких металів, як мідь, нікель і молібден з їх руд. Він також використовується для зменшення атмосфери при термічній обробці металів і для виготовлення нітриду кремнію.

 • Напівпровідникові прилади
  Напівпровідникові прилади

  Аміак широко використовується в напівпровідниковій промисловості.

 • LED
  LED

  Аміак використовується у виробництві синіх і білих світлодіодів (світлодіодів).

 • Хімічний
  Хімічний

  Дисоційований аміак також використовується як зручне джерело водню для гідрогенізації жирів і олій. Аміак високої чистоти забезпечує азотну кислоту за допомогою процесу Оствальда. Аміак також використовується у виробництві ціаністого водню.

 • енергія
  енергія

  У нафтовій промисловості безводний аміак використовується для нейтралізації кислотних компонентів сирої нафти та для захисту від корозії такого обладнання, як вежі з бульбашковими пластинами, теплообмінники, конденсатори та резервуари для зберігання.

 • Manufacturing
  Manufacturing

  Як технологічний агент аміак використовується у виробництві лугів, солей амонію, барвників, фармацевтичних препаратів, медного міхуру та нейлону.

 • Гумова промисловість
  Гумова промисловість

  Аміак використовується в гумовій промисловості для стабілізації необробленого латексу для запобігання коагуляції під час транспортування та зберігання.

 • Навколишнє середовище
  Навколишнє середовище

  Аміак можна використовувати для нейтралізації оксидів азоту, що викидаються дизельними двигунами, шляхом селективного каталітичного відновлення.

Часті питання
 • Яка формула (хімічна формула) аміаку?

  NH3

 • Яка молярна маса аміаку?

  17g / моль

 • Нашатирний спирт є основою?

  NH3 не є основою, він не може бути іонізований, це неелектроліт, але це лужний газ.

 • Чи є аміак сполукою?

  Аміак є сполукою, оскільки аміак синтезується з атомів N і атомів H з утворенням молекул, і це також газ. Після розчинення у воді він реагує з водою з утворенням амонію та гідроксиду. У цей час у воді більше гідроксидів, ніж іонів водню. Отже, розчин є лужним. Аміак має сильний подразливий запах, розчинний у воді, етанолі та ефірі, при високій температурі розкладається на азот і водень, має відновну дію, у присутності каталізатора може окислюватися до оксиду азоту.

 • Аміак токсичний?

  Аміак отруйний, викликає опіки шкіри, очей, слизових оболонок органів дихання. Надмірне вдихання може спричинити набряк легенів і навіть смерть.

 • Аміак горючий?

  Аміак не можна спалити на повітрі, але можна спалити в чистому кисні, тому аміак не є горючим газом.

 • Аміак полярний чи неполярний?

  Ammonia is polar molecule.

 • Яка температура плавлення аміаку?

  Щільність аміаку 0.7710 г/л (стандартний стан), температура плавлення -77.7°C, температура кипіння -33.35°C, критична температура 132.9°C, критичний тиск 11342.3kPa (112.3 атмосфери)

 • Чим небезпечний аміак?

  1. The vaporized liquid ammonia is highly volatile and highly irritating, and irritation of the nasal mucosa can cause suffocation. It can cause redness and swelling of the throat, causing coughing and hoarseness.
  2. Long-term exposure to high-concentration ammonia can cause emphysema and pneumonia, stimulate the nervous system, and destroy respiratory function and blood circulation.
  3. Skin contact with high concentration of ammonia gas will absorb its tissue moisture, alkalize fat, and cause dissolved tissue necrosis.
  4. The sensitivity of the olfactory organs will change with a long exposure time.
  5. The vaporized ammonia gas is also explosive, and its explosion range in the air is 16.0-25.0%, which is easy to pose a threat to personal safety.

 • Як працює аміачне охолодження?

  After the liquid ammonia absorbs the heat of the object to be cooled in the evaporator, it is vaporized into low-pressure and low-temperature ammonia gas, which is inhaled by the compressor, compressed into high-pressure and high-temperature ammonia gas, and then discharged into the condenser. It is then condensed into high-pressure ammonia liquid in the condenser, throttled by the throttle valve to low-pressure and low-temperature ammonia liquid, and then enters the evaporator again to absorb heat and vaporize to achieve the purpose of circulating ammonia refrigeration.

 • З: Яка температура плавлення аміаку?

  Щільність аміаку 0.7710 г/л (стандартний стан), температура плавлення -77.7°C, температура кипіння -33.35°C, критична температура 132.9°C, критичний тиск 11342.3kPa (112.3 атмосфери)

 • З: Яке застосування аміаку?

  1. Аміак використовується для виробництва аміачної води, азотних добрив, комплексних добрив, азотної кислоти, амонійної солі, кальцинованої соди тощо.
  2. Широко використовується в хімічній, легкій промисловості, добривах, фармацевтиці, синтетичному волокні та інших областях.
  3. Нітрогеновмісні неорганічні солі та органічні проміжні продукти, сульфаніламіди, поліуретани, поліамідні волокна та нітрильні каучуки потребують безпосереднього використання аміаку як сировини.
  4. Крім того, рідкий аміак часто використовується як холодоагент, а аміак також можна використовувати як біопаливо для забезпечення енергією.

Запит
Супутні товари

Гарячі категорії