всі категорії
ENEN
Наші ринки

Наші ринки

Jinhong Gas надає комплексне та комплексне рішення з газопостачання.
Дозвольте нам допомогти вашому бізнесу розвиватися краще.

Лідер на ринку
Якісне газопостачання

Незалежно від того, чи займається ваша компанія напівпровідниковою промисловістю, обробною промисловістю, медичною чи природоохоронною промисловістю, Jinhong може забезпечити вам високоякісне та конкурентоспроможне постачання газу.

Jinhong gas є найбільшим приватним постачальником газу в Китаї з багатими виробничими лініями, професійними командами та єдиним каналом постачання, що не тільки забезпечує конкурентоспроможність вашої компанії, але й покращує ефективність виробництва.

 • невизначених
 • невизначених
Провідне на ринку високоякісне постачання газу
 • Напівпровідник
  Напівпровідник

  Ми надаємо клієнтам інтегральних схем/напівпровідників різноманітні спеціальні гази, які потрібні для технічних процесів, таких як дифузія, літографія, осадження, травлення, легування, очищення тощо.

 • ЖК-дисплей
  ЖК-дисплей

  З розвитком технології плоскопанельних дисплеїв клієнтам потрібно більше спеціальних газів і пов’язаних професійних знань і досвіду, JinHong Gas надає широкий спектр спеціальних газових матеріалів для клієнтів плоских дисплеїв із застосуванням легування, осадження тонкої плівки, травлення та процесу очищення камери. .

 • LED
  LED

  У світлодіодній індустрії JinHong Gas протягом багатьох років постачає спеціальні гази та відповідне обладнання. Ми пишаємося якістю, надійністю та стабільністю нашої продукції.

 • Фотоелектричні
  Фотоелектричні

  Для фотоелектричної промисловості спеціальний газ JinHong наноситься на плівку, полікристалічний кремній, кремнієвий злиток кремнію та застосування 3-5 сполук сонячних елементів, включаючи осадження тонкої плівки, очищення порожнини, застосування газу-носія.

 • Manufacturing
  Manufacturing

  Промислові гази відомі як «кров» промисловості. Промислові гази, як правило, користуються високим попитом, але не вимагають високої чистоти. Велика кількість промислових газів потрібна в металургії, сталі, нафтовій, хімічній, машинобудівній, електроніці, склі, кераміці, будівельних матеріалах, будівництві, харчовій промисловості, медицині та медична та інші галузі промисловості,

 • медична
  медична

  Медичні гази - це гази, які використовуються в медичних процедурах. В основному використовується для терапії, анестезії, водіння медичного обладнання та інструментів. Зазвичай використовувані гази: кисень, азот, закис азоту, аргон, гелій, вуглекислий газ і стиснене повітря.

 • харчування
  харчування

  Газ широко використовується в харчуванні. З точки зору упаковки, це може запобігти окислювальному руйнуванню їжі та відігравати важливу роль у збереженні. Крім того, вуглекислий газ як основна сировина для газованої води може дуже добре покращити смак напоїв, що є однією з причин, чому багато людей купують автомати для приготування газованої води для дому.

 • екологічна
  екологічна

  Забруднення навколишнього середовища та зміна клімату, спричинені широкомасштабним розробкою та використанням викопної енергії, загострили глобальні занепокоєння щодо енергетичних проблем, і трансформація енергії стала неминучою тенденцією.

Гарячі категорії