всі категорії
ENEN

Вступ до генератора азоту PSA

Дата: 15 червня 2023 р

1 УРП Азот Вступ до генератора

1.1 Що таке технологія PSA

Технологія PSA є дуже зрілою технологією, яка існує з 1970-х років. Насправді тисячі заводів PSA обслуговують клієнтів по всьому світу.

Нижче ми пояснюємо технологію PSA за допомогою простої схеми процесу.

процес PSA

Повітря складається з 78% азоту та 21% кисню. Технологія PSA Nitrogengeneration працює на принципі розділення повітря шляхом адсорбції кисню та відділення азоту. Процес адсорбції зі змінним тиском (PSA Nitrogen) складається з 2 посудин, наповнених вуглецевими молекулярними ситами (CMS). (деталі судин див. на зображенні нижче).


Крок 1: Адсорбція

Попередньо відфільтроване стиснене повітря пропускають через одну заповнену CMS ємність. Кисень адсорбується CMS, а азот виходить як газоподібний продукт. Через деякий час роботи CMS всередині цієї посудини насичується киснем і більше не може адсорбувати.

Крок 2: Десорбція

Після насичення CMS у посудині процес перемикає генерацію азоту в іншу посудину, водночас дозволяючи насиченому шару почати процес десорбції та регенерації. Відпрацьований газ (кисень, вуглекислий газ, тощо) викидається в атмосферу.

Крок 3: Регенерація

Щоб відновити CMS у посудині, частина азоту, виробленого іншою вежею, надходить у цю вежу. Це дозволяє швидко регенерувати CMS і зробити його доступним для виробництва в наступному циклі.

Циклічний характер процесу між двома посудинами забезпечує безперервне виробництво чистого азоту.

PSA процес-2


1.2 Технічні характеристики PSANitrogenSystem

* Система стисненого повітря (CAS) 

Цей CAS пропонує стиснене повітря до машини PSA. Цей CAS має забезпечувати дуже стабільний тиск і достатній об’єм стисненого повітря. 


*Повітряна обробка системи стисненого повітря 

Спочатку стиснене повітря проходить через фільтр 9-го класу, а потім у холодильну сушарку. Є 3 причини, чому потрібно оснастити Ref. 


Сушарка:

a. Реф. Сушарка може примусово знижувати температуру стисненого повітря та конденсувати пару в рідку воду з пилом і мастилом для витікання. Щоб запобігти утворенню конденсату, створіть іржу в системі трубопроводів.

b. Щоб захистити фільтр 7 класу після Ref. Осушувач, оскільки фільтр 7-го класу може видаляти рідку воду до 2000 ppm.

в. Для підвищення чистоти N2.


Після посилання Сушарка оснащена 2 комплектами фільтрів:

a. Фільтр 7-го класу: який може видалити частки до 1 мкм і вміст масла до 1 ppm

b. Фільтр 3-го класу: який може видалити частки до 0.01 мкм і вміст масла до 0.001 ppm w/w. Ефективність фільтрації становить 99.9995%.


Після цієї обробки повітря, відповідно до стандарту ISO8573-1, якість стисненого повітря може досягати класу 1. Потім безмасляне та висушене стиснене повітря може подаватись у машину PSA для виробництва 99.9% N2.


* Система адсорбції при зміні тиску (PSA).

PSA – передова технологія газорозділення.

a. Особливості PSA:

  • Можна легко регулювати чистоту N2 за допомогою різного обсягу

  • Може працювати при низькому та нормальному тиску, безпечно та енергозберігаючи

  • Конструкція проста і легка в обслуговуванні

  • Автоматичне керування мікропроцесором  

b. Молекулярне сито вуглецю (CMS): CMS є ключем до генератора азоту PSA. CMS може адсорбувати кисень, CO2 і воду, але не азот. 

в. Принцип PSA:

      При високих тисках CMS має більшу спорідненість до кисню, вуглецю   

      діоксиду та водяної пари, ніж при низьких тисках. Дивіться діаграму нижче;

微 信 截图 _20230615152952

Коли тиск повітря підвищується, CMS адсорбує кисень, CO2 і воду. При зниженні нормального тиску CMS адсорбує мало кисню, CO2 і води.

Генератор азоту PSA використовує пару абсорберів (вежа A і B), які заповнюються CMS і по черзі подаються стисненим повітрям. Поки абсорбер A виробляє азот, CMS в абсорбері B регенерується шляхом скидання тиску до тиску навколишнього середовища. Через прибл. Через 60 секунд тиск у двох абсорберах вирівнюється, що означає, що стиснене повітря використовується з максимальною ефективністю. Потім настає черга поглинача B виробляти азот, тоді як CMS в поглиначі A регенерується.


2.1 Про нас

Сучжоу  Jinhong Gas Товариство з обмеженою відповідальністю засноване в жовтні 1999 року, розташоване в промисловому парку Panyang, місто Сучжоу, провінція Цзянсу, Китай. Ми спеціалізуємося на виробництві різноманітних промислових газів, спеціальних газів і формувального газу тощо, а також надаємо систему газопостачання та проектування ASU на місці. Якщо ваша компанія потребує газу або видобутку газу на місці, зв’яжіться з нами.


Гарячі категорії